BANDAI NAMCO Entertainment

Bandai Namco Entertainment, Inc., Japonya merkezli bir çok uluslu video oyunu geliştirme ve yayımlama şirketidir. Şirket, 31 Mart 2006 tarihinde Namco Bandai Games adıyla kurulmuş olup 1 Nisan 2015 tarihinde Bandai Namco Entertainment adını aldı. Şirketin merkezi Tokyo'nun Minato semtinde yer almaktadır

Big Blue Bubble

Big Blue Bubble, eğlenceli, yenilikçi ve erişilebilir başlıklar oluşturma konusunda 15 yılı aşkın deneyime sahip köklü bir video oyun geliştiricisidir. Yaratıcılığa ilham veren ve her yaştan insanı oyuncu taraflarını kucaklamaya teşvik eden çeşitli platformlarda oyunlar geliştiriyorlar.

Creepy Jar

KORKU, TEMEL BİLGİLERİNİZİ UYARIR VE TÜM GÜCÜNÜZLE HAYATTA KALMAK İÇİN MÜCADELE EDER. BİZİMLE YANSIYAN TEMALAR BU, SİZİ ULAŞTIRACAĞIMIZ AYAR BU.

Devolver Digital

Devolver Digital Inc., bağımsız oyunların yayınlanmasında uzmanlaşmış, Austin, Teksas merkezli bir Amerikan video oyunu yayıncısıdır. Şirket, Haziran 2009'da Mike Wilson, Harry Miller ve Rick Stults tarafından, iş ortakları Nigel Lowrie ve Graeme Struthers tarafından kuruldu.

Facepunch Studios

Bağımsız bir oyun geliştirme stüdyosuyuz. Oyunlar yapıyoruz.

Focus Home Interactive

Focus Home Interactive, kataloğunun kalitesi, çeşitliliği ve özgünlüğü ile tanınan bir yayıncıdır. Focus, dünya çapında referans başlıkları haline gelen orijinal başlıklar yayınladı ve dağıttı

Frictional Games

Frictional Games, korku temalarımız ve anlatı deneyimlerimizle tanınan küçük, bağımsız bir oyun geliştiricisidir. Penumbra Series, Amnesia: The Dark Descent ve SOMA'yı geliştirdik ve Amnesia: A Machine for Domuzları yayınladık.

ION LANDS

ION LANDS, ilgi çekici olduğu kadar görsel olarak da çekici, ilginç karakterler ve hikayelerle dolu eğlenceli ve sürükleyici deneyimler yaratmaya adanmış küçük bir oyun geliştirme stüdyosudur. Dreadnought, LA Noire, The Settlers 2-4, The Void, In Between and Incubation gibi portföylere sahip AAA geliştiricilerinden oluşan ION LANDS, hayalindeki oyun deneyimlerini ödün vermeden oluşturmak için bağımsız kalır.

Kalypso Media

“Kalypso Media‘s titles include the critically acclaimed “Tropico” series, strong strategy game franchises like “Dungeons”, “Port Royale” and “Sudden Strike”.”

Ludeon Studios

Ludeon Studios, bağımsız bir oyun geliştiricisidir. Derin bilgisayar oyunlarını ve hikaye oluşturucuları seviyoruz.

Offworld Industries

Offworld Industries, aktif geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından sahip olunan ve yönetilen bir video oyun stüdyosudur. 2014 yılında, şirketin başarısını herkesin paylaşmasını sağlamak üzerine kurulu bir kültürle kurulduk.  

Paradox Interactive

Paradox Interactive, İsveç'in başkenti Stockholm merkezli bir oyun dağıtım şirketidir. Aynı şirketin geliştiricisi olan Paradox Development Studio'nun oyunlarının dağıtımcılığını yapmaktadır. Genellikle tarih-strateji tabanlı oyunlar üzerinde çalışmaktadır.

SOFTSTAR Entertainment

Softstar Entertainment Inc., Çin pazarı için PC oyunları için lider bir markadır ve Çin Paladin, Xuan Yuan Sword ve Richman'ı en iyi bilinen 3 Çince konuşulan oyun IP'si olarak yaratmıştır. Aynı zamanda, televizyon dizileri, romanlar, çizgi romanlar ve fiziksel oyunlar gibi çok çeşitli medyalarda sunulan yan ürün ve hizmetlerin geliştirilmesine yatırım yapan ilk Çinli oyun sağlayıcısıdır. ve geniş kapsamlı tüketiciler. Bugüne kadar Softstar, Büyük Çin'de (Çin ana pazar) 500 milyon kişilik bir hayran kitlesine ve tüm Çin'deki hayran kulüplerine sahip; yerli ve yabancı iş ortakları, Kuzey Doğu Asya, Güney Doğu Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa'yı kapsamaktadır.

Studio MDHR Entertainment Inc.

Hello old friends and new! While we initially announced a 2019 release date for the Delicious Last Course expansion, our highest priority is making sure this new adventure meets the meticulous level of care and quality we always strive for. Furthermore, the development of the original game taught us a great deal about the importance of making things in a way that’s healthy and sustainable for our team.

Techland Publishing

Dying Light ve Call of Juarez franchise'larının yaratıcısı ve yayıncısı.

Tripwire Interactive LLC

“Gamers want games that grab their attention and will keep them coming back for more. Tripwire has been producing those types of games for 10+ years and we're always on the lookout for these types of products...”

Warner Bros. Interactive Entertainment

Warner Bros. Interactive Entertainment, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir video oyunu şirketidir. Şirket, Ocak 2004 tarihinde Jon Burton ve Andy Ingram tarafından kurulmuş olup Warner Bros. Home Entertainment.'in bir yan kuruluşudur.[2] Şirketin merkezi Kaliforniya'nın Burbank kentinde yer almaktadır. Warner Bros. Interactive Entertainment, bünyesinde TT Games, Rocksteady Studios, NetherRealm Studios, Monolith Productions, WB Games Boston, Avalanche Software, WB Games Montréal ve WB Games San Francisco gibi stüdyoları bulundurmaktadır.

Wube Software LTD.

Wube Software size Factorio'yu getiren bir grup geeky programcısı ve sanatçısıdır.

10 Chambers

Biz Kimiz? Size yapabileceğimiz en destansı Ortaklaşa deneyimi sunmaya kararlı bir oyun geliştiricisiyiz.

11 Bit Studios

Kendini anlamlı oyunlar yaratmaya ve yayınlamaya adamış bağımsız bir oyun şirketi, yaygın olarak anlaşılan bir popüler kültür üzerinde güçlü bir iz bırakabilir.

2D Boy

2D Boy, San Francisco merkezli cesur yeni bir indie oyun stüdyosudur ve oyunları eski moda hale getirir - iki kişilik bir ekip, parasız ve çok fazla "aşk".

2K

2K, BioShock, Borderlands, Sid Meier's Civilization, XCOM, WWE 2K ve NBA 2K gibi eleştirmenlerce beğenilen franchise'lar geliştiriyor ve yayınlıyor.

505 Games

Genel merkezi: Milano, İtalya Kuruluş tarihi: 2006, Milano, İtalya.

Activision

Activision, 40 yılı aşkın süredir insanların oyun oynama şeklini değiştiriyor.

Adult Swim Games

Atlanta merkezli Yetişkin Yüzme Oyunları, dünyanın dört bir yanından bağımsız geliştiriciler tarafından oluşturulan orijinal oyunların üretimini, yayınlamasını ve pazarlamasını denetleriz.

Aerosoft GmbH

Aerosoft GmbH, 25 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli simülasyon ürünleri ile tanınmaktadır. Kökleri uçuş simülasyonu işinde, Microsoft uçuş simülatörüne eklentiler ve şirketin kendi donanım ACP'si (Uçak Kontrol Paneli) ilk olarak yayınlandı. Bu arada Aerosoft, popüler uçuş simülasyonları XPlane, Prepar3D ve Aerofly FS'yi de destekliyor ve bu platformlar için çok sayıda eklenti yayınlıyor.

Annapurna Interactive

2016'da kurulan Annapurna Interactive, dünyanın dört bir yanından bağımsız oyun yaratıcıları ile birlikte çalışarak, herkes için kişisel deneyimler oluşturmalarına ve yayınlamalarına yardımcı oluyor. Şirket, Annapurna Pictures'ın bir bölümüdür.

astragon Entertainment

astragon is widely known as a successful publisher of sophisticated simulation games for PC, consoles and mobile platforms. Well received franchises like Landwirtschafts-Simulator, Construction Simulator and Big Fish complement the versatile portfolio of the privately held publisher. The key element for simulation games published by astragon is a combination of highly detailed technical simulations with challenging tasks resulting in a long-term, entertaining gameplay experience.

Axolot Games

İsveç'in Stockholm şehrinde bulunan Axolot Games'teki misyonumuz, incelikle hazırlanmış, yenilikçi interaktif eğlence geliştirmek ve yayınlamaktır. Tutkulu kreatifler olarak, çığır açan bir başarı yakalayan Scrap Mechanic gibi zorlu yeni konseptleri üstlenmeyi ve teknolojiyi sınırlarını zorlamayı seviyoruz. Eşsiz ekibimiz endüstri gazileri, yeni gelişen kodlama sihirbazları ve tabii ki acı verecek derecede havalı sanatsal virtüözlerden oluşuyor.

Battlestate Games

BATTLESTATE GAMES LIMITED, FPS ve hardcore oyunlarda deneyimli kişiler tarafından kurulmuş bir oyun geliştirme stüdyosu ve dünya çapında bir yayıncıdır.

Beamdog

Yaklaşık on yıldır hayranlarımızı memnun etmek için ana odak noktamız mühendislik mükemmelliği olmuştur. Masaüstünde, mobil cihazda veya ötesinde oynamayı seçtiğiniz her yerde ilgi çekici oyun deneyimleri yaratıyoruz. Beamdog olarak, sadece ürünlerimizdeki kaliteye değil, iş yerimizdeki kaliteye de değer veriyoruz. Bu amaçla, aşağıdaki değerleri geliştirmeye özen gösteriyoruz:

Behaviour Interactive Inc.

Dünyanın önde gelen bağımsız video oyun geliştiricilerinden biri olarak, sadece oynamak istediğimiz oyunları yapıyoruz.

Bethesda Softworks

Bethesda Softworks DOOM Eternal ,Fallout 76 ,RAGE 2 ,"DEATHLOOP" ,Ghostwire: Tokyo gibi oyunlarının yapımcısıdır.

BioWare

Hikayenizin kahramanı olmanız için size ilham veren macera, çatışma ve arkadaşlık dünyaları yaratmak için çalışan bir firma.

Blizzard Entertaiment

Blizzard Entertainment, bilgisayar oyunları üreten Irvine, Kaliforniya merkezli bir şirkettir. 1994'te Warcraft oyununu çıkardığından beri, dünyaca bilinen bir oyun şirketi olmuştur

Bohemia Interactive

We create rich and meaningful gaming experiences based on various topics of fascination. By opening up our games, we provide platforms for you to explore, create, and connect.

Bossa Studios

Bossa Ekim 2010'da Henrique Olifiers (baş oyuncu), Roberta Lucca (baş pazarlamacı), Ric Moore (baş teknoloji uzmanı) ve Imre Jele (baş yaratıcı) tarafından kuruldu.

Bungie

Bungie, Inc., Bellevue, Washington, ABD merkezli Amerikalı bir video oyunu geliştiricisidir. Şirket, Mayıs 1991'de Chicago Üniversitesi öğrencisi Alex Seropian tarafından Bungie Software Products Corporation ismiyle kurulmuştur.

CAPCOM

Japon video oyunu geliştiricisi ve yayıncısı.

CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED, 2002 yılında kurulmuş bir geliştirme stüdyosudur. Misyonumuz, anlamlı seçimler ve sonuçlarla dolu duygusal hikayeler anlatmanın yanı sıra, oyuncuların gerçekten bağ kurabileceği karakterleri öne çıkarmaktır.

Codemasters

Codemasters İngiliz video oyun geliştirme ve yayınlama şirketi. 2005'te uluslararası aylık bülten Develop Dergisi'nde Codemasters bağımsız oyun geliştiricisi olarak adını duyurmuştur. Firma genellikle yarış oyunları ile tanınır.

Coffee Stain Publishing

Coffee Stain Studios AB, Skövde merkezli İsveçli bir video oyun geliştiricisidir. 2010 yılında dokuz Skövde Üniversitesi öğrencisi tarafından kurulan şirket, en çok Nisan 2014'te piyasaya sürülen Goat Simulator ve 2019'da erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülen Satisfactory ile tanınır.

Coffee Stain Studios

Coffee Stain Studios AB, Skövde merkezli bir İsveçli video oyunu geliştiricisidir. 2010 yılında dokuz Skövde Üniversitesi öğrencisi tarafından kurulan şirket, en iyi Nisan 2014'te piyasaya sürülen Keçi Simülatörü ve 2019'da erken erişim oyunu olarak piyasaya çıkan Memisfactory ile tanınıyor.

Crowbar Collective

Biz Crowbar Collective'iz oyun yaparız.

Crytek

Crytek, Frankfurt, Almanya merkezli bağımsız bir video oyun geliştiricisi, yayıncısı ve teknoloji sağlayıcısıdır.

Dear Villagers

Sevgili Köylüler, yetenekli stüdyoların yaratıcılıklarını açığa çıkararak oyuncuların farklı ve cesur oyunların keyfini çıkarabileceği bir yer olan oyun endüstrisi içinde inşa ettiğimiz küçük sıradışı mahalleye katılmaya sıcak yürekli bir davettir.

Deep Silver

Deep Silver, Planegg merkezli Koch Media'nın video oyunu yayıncılığı için kurulmuş bir bölümüdür.

Devolver Digital Super Fun Club

“Devolver Digital recommends only the most exquisite video games for the distinguished gamer and their refined taste. Voted 'Best Video Game Label Ever' 2016, 2017, 2021.”

Disney

The Walt Disney Company'nin misyonu, bizi dünyanın önde gelen eğlence şirketi yapan ikonik markaları, yaratıcı beyinleri ve yenilikçi teknolojileri yansıtan benzersiz hikaye anlatımının gücüyle dünyanın dört bir yanındaki insanları eğlendirmek, bilgilendirmek ve onlara ilham vermektir.

Dotemu

2007 yılında kurulan Dotemu, bir Video Oyunu geliştiricisi ve yayıncısıdır. Güzel Paris şehrinde, "retrogaming" konusunda uzmanız: Geçmişteki en iyi oyunları en yeni platformlarda geri getiriyoruz.

Double Fine Productions

Oyunların ne olabileceğini ve ne yapabileceğini ileri götürmeye yardımcı olan geliştiricilerin güzel ve orijinal oyunlarını seviyoruz.

Electronic Art

Electronic Arts, Amerikalı bir video ve bilgisayar oyunu üreticisi ve yayımlayıcısıdır. 2005 yılı itibarıyla alanında en büyük şirket unvanına sahiptir ve toplam geliri 2,9 milyar $'ı bulur. EA Games ismiyle de bilinir. Hisseleri NASDAQ'da EA ismiyle işlem görmektedir.

Endnight Games

Eski görsel efekt sanatçıları tarafından kurulan, kaliteye ve oyuncu deneyimine odaklanan küçük bir ekibiz.

Enhance

Sadece öğrenmeye ve yeni teknolojilere uyum sağlamaya devam etmiyoruz aynı zamanda tasarımcı ekibimize olanak tanıyan yeni çalışma yolları aramak, sanatçılar ve geliştiriciler yaratıcılığı artırmak için bağımsızlığı korurken.

Fatshark

Warhammer dünyasında geçen dört oyunculu bir kooperatif aksiyon oyunu olan Warhammer: Vermintide 2'nin geliştiricisi ve yayıncısı.

Fox Interactive

Fox Interactive Inc., Aralık 1994'te kuruldu ve bir News Corporation Company olan Fox Filmed Entertainment'ın işletme birimiydi. Şirket, 20th Century Fox film ve film özelliklerine dayalı oyunlar yayınladı, geliştirdi ve üretti.

Frictional Games

Frictional Games, korku temalarımız ve anlatı deneyimlerimizle tanınan küçük, bağımsız bir oyun geliştiricisidir. Penumbra Series, Amnesia: The Dark Descent ve SOMA'yı geliştirdik ve Amnesia: A Machine for Domuzları yayınladık.

FromSoftware, Inc.

FromSoftware, Inc., Japonya merkezli bir video oyunu geliştiricisiydi. Şirket, 1 Kasım 1986 tarihinde kurulmuş olup özellikle Armored Core ve Souls serisi ile Bloodborne oyunları ile bilinmektedir. Şirketin merkezi Tokyo'nun Shibuya semtinde yer almaktadır.

Frontier Developments

Frontier Developments plc, İngiltere'nin Cambridge şehrindeki Cambridge Bilim Parkı'nda bulunan bir İngiliz video oyunu geliştiricisidir. David Braben tarafından Ocak 1994'te kurulan Elite serisinde 2014'ün Elite: Dangerous dahil olmak üzere birçok oyun üretti.

Funcom

Funcom Oslo AS online oyunlar konusunda uzmanlaşmış bir Norveçli video oyunu geliştiricisidir. Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Age of Conan, Anarchy Online ve The Secret World - ve The Longest Journey serisinin macera oyunlarıyla tanınıyor.

Gearbox Software

Gearbox Software, LLC, ABD tabanlı, merkezi Plano, Teksas'ta yer alan bir oyun geliştirici şirket. En çok geliştirdikleri Borderlands oyunu ile tanınmaktadırlar. Ayrıca şirket Duke Nukem serisinin haklarına sahiptir

Ghost Story Games

Ghost Story Games (eski adıyla Irrational Games), Take-Two Interactive'in sahibi olduğu kendi kendine yayın yapan bir oyun stüdyosudur. Misyonumuz basit: Sizden bir şey isteyen, sürükleyici, hikaye odaklı oyunlar yaratmak.

Good Shepherd Entertainment

Sıradışı bir şirket için alışılmadık bir isim, ancak felsefemize uyan bir isim. Çok çeşitli, son derece yetenekli bireylerden oluşan bir ekiple, gerçekten unutulmaz ve eğlenceli oyunlar yaratmaya ve yayınlamaya çalışıyoruz - inandığımız oyunlar.

Headup

Headup, dünya çapındaki oyunculara bağımsız oyun sektöründeki en iyi içeriği sağlayan karma bir oyun yayınlama ve geliştirme şirketidir. 2009 yılında kurulan, konsollar, mobil cihazlar ve PC gibi tüm büyük platformlarda aktiftir ve 2012, 2013, 2017 ve 2019'da Alman Geliştiriciler Ödülleri'nde "En İyi Yayıncı" ödülüne layık görülmüştür. 80 milyondan fazla müşteriye mobil cihazlarda hizmet vermiştir. Headup, PC ve konsollarda birkaç milyon oyuncuyu daha da ileri götürerek, her zaman kutunun dışında düşünen geliştiriciler için farkındalığı ve ticari başarıyı artırmaya çalışıyor.

Heart Machine

Heart Machine, Alx Preston tarafından kurulmuş bağımsız bir video oyun geliştirme stüdyosudur.

Humble Games

Büyük ölçüde sisli San Francisco'dan gelen küçük bir ekip olan Humble Games, bağımsız geliştiricileri destekleme, dünyanın her yerindeki oyunculara en kaliteli içeriği sunma ve sektörde iyilik için bir güç olma Mütevazı misyonunu sürdürme tutkusunun ortak bir sonucudur. ve dünya çapında.

Iceberg

Iceberg Interactive, 2009 yılında uluslararası oyun endüstrisi gazileri grubu tarafından kurulan bağımsız oyunların video oyunu yayıncısıdır.

Id Software

Yoğun bir oyun deneyimi sunmak için en yeni teknolojiyle desteklenen, en yenilikçi ve sürükleyici dünyaları mümkün kılma temel ilkesine dayanan bir stüdyosuz.

Immage & Form Games

SteamWorld Quest, Dig 2, Heist ve diğer SteamWorld oyunlarının yapımcıları!

Increpare Games

Increpare Games Ltd, Stephen Lavelle tarafından kurulan ve işletilen Londra merkezli bir İngiliz video oyun geliştiricisidir. Lavelle, Latince "azarlama" anlamına gelen "Increpare" takma adını kullanır.

InnerSloth

InnerSloth, Washington merkezli bir video oyun geliştirme stüdyosudur. En çok Among Us ve The Henry Stickmin Collection oyunları ile bilinir. PC, macOS ve Mobil cihazlar için oyunlar oluştururlar. InnerSloth, 2020'de hızlı başarı ve artan popülaritenin ardından artan zorluklarla karşı karşıya kaldı.

Interplay Corp

Oyuncular tarafından. Oyuncular için.

InXile Entertainment

inXile Entertainment, rol yapma video oyunları konusunda uzmanlaşmış bir Amerikan video oyun geliştiricisidir. Şirket, 2002 yılı sonlarında Interplay Productions'ın kurucusu Brian Fargo tarafından

Io-Interactive

Biz, Danimarka'nın Kopenhag şehrinde bulunan bağımsız bir video oyun geliştirme stüdyosu olan IO Interactive'iz. En çok Hitman serisini yaratmakla tanınırız.

Kasedo Games

Kasedo Games'te amacımız, oyuncuların seveceği video oyunları yayınlamaktır, ancak bunları yapanların pahasına değil. Hevesli bağımsız geliştiricilerle yakın bir şekilde çalışıyoruz ve oyunlarını küresel bir izleyici kitlesinin önüne çıkarmalarına yardımcı olmak için onlara engin deneyimimizi sunuyoruz.

Keen Software House

Gerçek bilim, gerçek gerçekler, gerçek fizik ve gerçek duygulara dayalı oyunlar yaratmayı amaçlayan bağımsız oyun geliştirme stüdyosu.

KOEI TECMO GAMES CO., LTD.

KOEI TECMO HOLDINGS Co., Ltd. of Japan'ın Avrupa yan kuruluşu olan KOEI TECMO EUROPE Ltd, 2003 yılında faaliyetlerini kurdu ve Londra'nın hemen dışında, Hertfordshire'da kuruldu.

Konami Digital Entertainment

Konami Digital Entertainment Co., Ltd. sayısız alanda popüler ve çok yönlü içerik geliştirmeye ve BT teknolojisini kullanarak oldukça orijinal eğlence içeriği yaratan bir şirkettir.

LucasArts

1971'de vizyoner film yapımcısı George Lucas tarafından kurulan Lucasfilm, film yapımcısının filmlerin nasıl yapıldığı ve neyle ilgili olduğu konusunda "statükoyu sarsmak" için seçtiği bir yer olan San Francisco Körfez Bölgesi'nde bir tür "asi üs" olarak kuruldu. " Hollywood ana akımından meydan okuyan bir ayrılış ve bağımsız film yapım ruhunu geliştirmek için daha elverişli bir atmosferdi.

Matt Makes Games Inc.

The moniker "Matt Makes Games" doesn't really make sense anymore, because it implies I'm still doing this alone. That's definitely not true. Lately my roles have included: designer, director, gameplay programmer, and writer.

Mega Crit Games

Mega Crit, Seattle, WA merkezli bağımsız bir oyun stüdyosudur ve Anthony Giovannetti ve Casey Yano tarafından kurulmuştur.

Microsoft Studios

The future of entertainment has arrived and we're right at its core.

Mojang Studios

Mojang Studios, Mayıs 2009'da İsveç'te kurulmuş video oyunu geliştirici şirketi. Minecraft, Scrolls gibi oyunların yaratıcısıdır. 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınmıştır. Mojang'ın kurucusu Markus Alexej Persson'dur. Merkezi İsveç Maria Skolgata Stockholm'dadır.

Mossmouth

Benim adım Derek Yu. 2009'da, sürprizlerle dolu heyecan verici, yoğun oyunlar yapmak için havalı insanlarla işbirliği yapabileceğim kişisel stüdyom olarak Mossmouth'u kurdum.

Motion Twin

PATRONUMUZ YÖK. HEPİMİZ EŞİTİZ.

MY.GAMES

At MY.GAMES, we believe in projects that inspire our employees and players alike, and we are dedicated to bringing these amazing entertainment experiences to PC, mobile, and consoles. From planet-hopping adventures in the depths of space to daring conquests in medieval worlds, MY.GAMES works with diverse teams of world-class industry professionals to bring fun, engaging, and immersive new universes and gameplay possibilities to life. MY.GAMES has reached over 500 million players worldwide with its extensive library of games and software. We are a pioneer of hit free-to-play titles available across multiple platforms, including the futuristic first-person shooter Warface, the epic sci-fi MMORPG Skyforge, the fantasy adventure Revelation Online, and mobile juggernauts like Hustle Castle, Bombastic Brothers, and Evolution 2: Battle for Utopia. Conqueror’s Blade, an MMO featuring thrilling combat and cinematic medieval siege battles, is the first game set to launch under the new MY.GAMES banner in 2019.

Nacon

Nacon, eski adıyla Bigben Interactive SA, Lesquin merkezli bir Fransız video oyun şirketidir. Şubat 1981'de kurulan şirket, video oyun konsolları için aksesuarlar tasarlar ve dağıtır ve çeşitli platformlar için video oyunları yayınlar ve dağıtır. Bigben Interactive'in ana pazarları Fransa, Almanya, Belçika, Lüksemburg ve Hollanda'dır.

NCSOFT

1997 yılında kurulan ve merkezi Seul, Güney Kore'de bulunan NCSOFT®, dünyanın önde gelen oyun yayıncılarından biridir.

NeocoreGames

Çeşitli RTS / RPG'ler (Crusaders, King Arthur) ve ARPG'ler (The Incredible Adventures of Van Helsing serisi ve Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr) konusunda uzmanlaşmış, merkezi Macaristan'da bulunan bağımsız geliştirici stüdyosu.

Nightdive Studios

Kayıp hazineler zamanın derinliklerinden kurtarıldı!

Nolla Games

Nolla Games tarafından kuruldu: Petri Purho en çok Crayon Physics Deluxe'ün yaratıcısı olarak bilinir. Gençliğinde çok küçük ücretsiz oyunlar da yaptı. Ayrıca bir sürü tahta oyunu da yaptı, ama bundan kimseye bahsetmedi. Bu yüzden lütfen bunu bir sır olarak saklayın.

Numantian Games

Numantian Games, 2013 yılında kurulmuş bağımsız bir video oyunları stüdyosudur. Merkezi İspanya'da olmasına rağmen, dünyanın her yerinden profesyoneller onu oluşturmaktadır.

Obsidian Entertainment

Obsidian Entertainment, Inc., şirket merkezi Irvine, Kaliforniya'da bulunan bağımsız bir Amerikan video oyun geliştiricisidir. 2003 yılında Black Isle Studios'un kapanışından sonra eski Black Isle çalışanları Feargus Urquhart, Chris Avellone, Chris Parker, Darren Monahan ve Chris Jones tarafından kuruldu. Özgün fikri mülkiyet yaratmış olmalarına rağmen, oyunlarının birçoğu lisanslı ürünlerin devam yapımlarıdır. İlk projeleri olan Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (Türkçesi: Star Wars: Eski Cumhuriyetin Şövalyeleri II: Sith Lordları) ve Neverwinter Nights 2, ikisi de BioWare tarafından geliştirilen oyunların devamı niteliğindedir. Ardından ekip 2010 yılında ilk orijinal oyunu Alpha Protokol'ü geliştirdi. Genel olarak karışık yorumlar aldı. Obsidian'ın diğer öne çıkan eserleri olan Fallout: New Vegas, Dungeon Siege III ve South Park: The Stick of Truth (Türkçesi: South Park: Doğruluk Çubuğu) oyunlarının tümü de lisanslı ürünlerdir.

Out of the Park Developments

Out of the Park Developments, dünyanın en iyi ABD spor yönetimi ve simülasyon oyunlarının geliştiricisidir.

Pearl Abyss

Our goal is to create an unforgettable experience with extraordinary gameplay. Aspiring to create a realistic and immersive game for players, we work with the highest standards of systems, game graphics, and sound. We envision a game where interaction among players are the foundations of excitement. Through competition and cooperation, we want to create eventful and memorable experiences. We want to create games that can connect people.

Perfect World Entertainment

Perfect World Entertainment, Kuzey Amerika ve Avrupa'da canlı hizmet oyunlarının önde gelen çevrimiçi yayıncısıdır. 2008 yılında kurulan Perfect World Entertainment, Star Trek ve Dungeons & Dragons gibi tanınmış küresel eğlence franchise'larına dayanan oyunlar yaratması ve yayınlamasıyla tanınır.

Pillow Castle

Pillow Castle, Seattle, Washington'da bulunan bir şirkettir. Ekip, özgün, gerçeküstü deneyimler yaratmak isteyen küçük, bağımsız bir stüdyodur.

Playdead

Playdead is an independent game developer and publisher based in Copenhagen, Denmark. The company was founded in 2006 by game designer Arnt Jensen. Since then, we have made LIMBO and INSIDE. Today, we are a team of more than 50 creative professionals, coming from a broad range of experience and education. We are hard at work on bringing LIMBO and INSIDE to more players - and on making new games.

PlayStation Mobile

PlayStation Mobile, PlayStation Sertifikalı gereksinimleri karşılayan cihazlar için indirilebilir PlayStation içeriği sağlamak için kullanılan bir yazılım çerçevesiydi. Buna hem Android 2.3 çalıştıran hem de belirli donanım gereksinimlerini karşılayan cihazlar, PlayStation Vita ve PlayStation TV dahildir.

Private Division

Private Division, New York'ta yaşayan bir Amerikan video oyunu yayıncısıdır. İştiraki Take-Two Interactive'in Michael Worosz'un beyni, Worosz ve Allen Murray tarafından kuruldu ve resmi olarak 14 Aralık 2017'de duyuruldu. Özel Bölüm, Rockstar Games ve 2K'nın ardından Take-Two Interactive'in üçüncü yayın etiketidir.

PUBG Corporation

Hileciler var ama olsun.

Quantic Dream

Quantic Dream is an award-winning French video game developer and publisher founded to create AAA games with a focus on emotional, interactive storytelling and innovation in narrative.

Ravenhood Games

Ravenhood Games, iki adamın In Silence adlı bir oyun yapmasıyla başlayan bir Türk video oyun geliştirme stüdyosu.

Reef Entertainment

Reef Entertainment, Birleşik Krallık merkezli bir Video Oyunları Yayıncısıdır. 2005 yılında kurulan şirket, yıllar içinde çok değişti ve gelişti. Reef sadece Yayıncılık yeteneklerini aktif olarak genişletmekle kalmıyor, aynı zamanda kendi şirket içi başlıklarını geliştirerek ve ortakları için Özel Dağıtım ve tam son kullanıcı E Ticaret çözümlerini yöneterek ilerlemeye devam ediyor.

Re-Logic

Re-Logic, Indiana merkezli bir Amerikan bağımsız oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Andrew Spinks tarafından 2011 yılında kuruldu. Şirket, en çok 2D aksiyon-macera sanal alan video oyunu Terraria'yı geliştirip yayınlamasıyla tanınır.

Riot Games

Riot Games, Los Angeles/Kaliforniya merkezli bir oyun yapım ve dağıtım şirketidir. 2006 yılında Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde oda arkadaşı olan Brandon Beck ve Marc Merrill tarafından kurulmuştur.

Robot Entertainment

Robot Entertainment, Microsoft tarafından kapatıldıktan sonra feshedilmiş Ensemble Studios'un kurucuları tarafından oluşturulan bir video oyunu geliştirme ve yayınlama şirketidir.

Rockstar Games

Rockstar Games, diğer bir adı Rockstar NYC olan, Take-Two Interactive'e bağlı uluslararası video oyun yapımcı firması.

Saber Interactive

Saber Interactive Sankt-Peterburg, Rusya'da geliştiricisi bulunan, merkezi Millburn New Jersey Amerika'da olan bir video oyunu geliştiricisi. Firmanın geliştirdiği oyunlar genelde Macera oyunları'dır.

Sad Square Studio

Beklenen Visage korku oyununun arkasında yeni kurulan stüdyosuyuz. Korku türüne çok ihtiyaç duyulan, gerçekten ilham veren ve ürkütücü bir oyun eklemek için Ocak 2015'te güçlerimizi birleştirdik.

SCS Software

Sürüş ve yönetimi tek bir platformda birleştiren benzersiz bir deneyim yarattık ve milyonlarca hevesli hayranın oyunumuza ilgi duyduğunu görmekten gurur duyuyoruz.

SEGA

Bu kadar iyi olmak YAŞ alır

Sekai Project

Sekai Project, Amerikalı bir video oyunu yayıncısıdır. En çok Japon görsel romanlarını lisanslamak ve İngilizceye çevirmekle tanınırlar, ancak manga ve diğer görsel olmayan roman video oyunları da yayınladılar.

Shiro Games

Shiro Games, Fransa'nın Bordeaux şehrinde bulunan bağımsız bir video oyun geliştirme stüdyosudur. Ekibimiz, mükemmellik için çabalayan ve günlük olarak cesur kararlar verecek kadar cesur olan yetenekli ve tutkulu geliştiricilerden oluşmaktadır. Her zaman iyi kalpli, her türlü zorluğun üstesinden gelme isteği ve Shiro Games'i daha da iyi bir stüdyo yapacak yeni bir bakış açısı getirme yeteneği olan daha büyük insanlar arıyoruz.

Slitherine Itd.

Slitherine Software UK Limited, 25 Haziran 2000'de kurulmuş bir İngiliz video oyun geliştiricisidir.

Square Enix

Square Enix Holdings Co., Ltd., Japonya merkezli bir video oyunu geliştirme ve yayımlama şirketidir. Şirket, 1 Nisan 2003 tarihinde Enix Corporation ile Square şirketlerinin birleşmesi sonucu kurulmuş olup şirketinin %80 hissesi eski adıyla Square şirketine aittir

Stardock Entertainment

Dahili Stardock Entertainment bölümümüz, Fallen Enchantress, The Political Machine ™ 2016 ve ödüllü Galactic Civilizations serisini içeren Windows PC için strateji oyunları geliştiriyor . Ayrıca Yayınlıyoruz ... Stardock Entertainment ayrıca Ironclad Games gibi Windows PC oyunları yayınlamaya 3. parti geliştiriciler ile çalışır ™ A Solar Empire RTS Franchise ve Gaz Powered Games Sins ® aksiyon / strateji karması, yarı tanrı ™ .

Studio Wildcard

Studio Wildcard, çekirdek oyuncular için tasarlanmış iddialı bağımsız yapımlara AAA kalitesini getirme misyonuyla 2014 yılında kuruldu.  

Subset Games

Subset Games is a two person game studio comprised of Justin Ma ( @Jarmustard ) and Matthew Davis. We made FTL and Into the Breach.

Super.com

Super, dünya çapında oyun stüdyoları yayınlayan ve bunlara yatırım yapan bir video oyunları şirketidir.

Supergiant Games

Çocukken oynadığınız oyunlar gibi hayal gücünüzü ateşleyen oyunlar yapmak istiyoruz.

System Era Softworks

System Era Softworks, Seattle, Washington merkezli deneyimli oyun geliştiricileri tarafından yönetilen küçük bir geliştirme stüdyosudur. İlgi çekici oyun sistemleri için ortak tutkularımızla 2014 yılında kurulan ve iyimser uzay çağı fütürizminden esinlenerek, gelecek nesil uzay yolcuları için motivasyon sağlayabilecek oyunlar geliştirmeye çalışıyoruz.

TaleWorlds Entertainment

TaleWorlds Entertainment, kısaca TaleWorlds, video oyunları geliştiren bağımsız bir Türk oyun firmasıdır. 2005 yılında Armağan Yavuz ve İpek Yavuz tarafından Ankara'da kurulmuştur. Stüdyoları ODTÜ Teknokent'te bulunmaktadır.

Team17 Digital

Eğlenceli ve kaliteli oyunları seven oyuncular ve geliştiricileriz; bağımsız ruhumuzdan ödün vermeden liderlik eden ve besleyen, dünyanın dört bir yanındaki stüdyolar için bağımsız bir oyun şirketi ve yaratıcı ortak.

The Fun Pimps

The Fun Pimps A.K.A. TFP, hem ekibimizin hem de oyuncularımızın gerçekten oynamak istediği oyunlar yapma tutkusuna sahip, oldukça deneyimli Oyun ve Yazılım geliştiricilerinden oluşan küçük bir gruptur. Amacımız, başka hiçbir yerde elde edemeyeceğiniz kalıcı bir oyun deneyimi yaratmaktır. Bu bir oyundan daha fazlası, bir sevgi emeği!

THQ Nordic

erkezi Viyana'da (Avusturya) bulunan ve Almanya, İsveç, Finlandiya ve ABD'deki yan kuruluşları bulunan THQ Nordic markaları arasında Darksiders, MX vs. ATV, Destroy All Humans, Wreckfest, Titan Quest, Biomutant, Gothic, ELEX, Kingdoms of Amalur ve daha fazlası bulunur.

Thunder Lotus Games

2014'te kurulan Thunder Lotus Games, Jotun'u 2015'te Steam'de ve gelecek yıl konsollarda kritik ve ticari başarıya sundu. Jotun'un başarısını temel alan Thunder Lotus, oyunda işe yarayan şeyleri (sanat tarzı, büyük patron dövüşleri, daldırma) aldı ve onu sonsuz tekrar oynanabilirlik ve stüdyonun oyununu oluşturmak için metroidvania türünün doğrusal olmayan aksiyon dolu oynanışıyla birleştirdi. merakla beklenen ikinci oyun, Sundered.

Timberline Studio

Kaliforniya, South Pasadena'da rahat, güneşli bir kahve dükkanında. Lindsey Rostal ve Nathan Fulton anlatı oyunlarının gücü ve oyuncunun hikayesi hakkında sohbet etti. Onları anlatı deneyimini deneyimlemek için bir yola koyan bu buluşmaydı. Timberline Studio'yu kurmak için birlikte güçlerini birleştirdiler ve ilk başlıkları The Red Lantern'i yaratmaya başladılar. Şimdi, onlarca yıllık birleşik geliştirme deneyimine sahip küçük ama güçlü bir ekiple, oyuncuları şaşırtacak ve memnun edecek bir oyun oluşturmak için çalışıyorlar.

tinyBuild

2011'in başlarında, Alex web oyunları pazarlarken, No Time To Explain adlı küçük bir şaka oyununa rastladı. Konsept o kadar çok potansiyele sahipti ki, hey, neden onu Steam'de yayınlanabilecek tam bir oyuna dönüştürmeyelim? Geliştirici Tom Brien ile biraz tartıştıktan sonra ikili, tinyBuild GAMES adlı bir ortaklık kurmaya ve Açıklamak İçin Zaman Yok için bir Kickstarter yapmaya karar verdi. Proje, finansman hedefine saatler içinde ulaştı ve o zamanlar bir rekor oldu.

Toplitz Productions

Adını Alpler'de yoğun bir dağ ormanında bulunan mistik "Toplitz Gölü" nden alan Toplitz Productions, kısa süre önce "kalp ve ruhla" bilgisayar ve video oyunları geliştirmek ve yayınlamak amacıyla kuruldu.

Trapdoor

Oldukça basit. Oyunları seviyoruz ve onlar için içerik oluşturmayı seviyoruz. Oyun geliştiricilere yönelik güzel 3D çevre sanatı ve varlıkları yaratıyoruz.

Triternion

Avusturya, Kanada, Almanya, Polonya, Slovenya, İspanya ve İsveç'ten küçük bir uluslararası bağımsız geliştiriciler ekibiyiz. Çoğumuz sanat veya bilgisayar bilimlerinde bir geçmişe sahibiz ve aynı zamanda rekabetçi bir şekilde oynadığımız çok oyunculu slasher oyunlarının büyük hayranlarıyız. Şu anda ilk başlığımız olan Mordhau üzerinde çalışıyoruz.

Tuxedo Labs

İsveçli oyun geliştiricisi, 1978 doğumlu. On iki yaşında Commodore VIC 64 ve Amiga bilgisayarlarda eğlence için programlamaya başladı, çoğunlukla montaj dilinde oyunlar ve demolar. Çalışmalar arasında Linköpings Universitet'teki Medya Teknolojisinde Yüksek Lisans bulunmaktadır.

Ubisoft

Ubisoft, oyuncuların hayatlarını orijinal ve unutulmaz oyun deneyimleriyle zenginleştirmeye kendini adamış bir dünya yaratıcısıdır.

Unknown Worlds

“Independent developer of Subnautica & Natural Selection”

Valve

Valve Half-Lif oyun serisinin geliştirici ve yayınlayıcı oyun firmasıdır.

Versus Evil

Versus Evil, odak noktası bağımsız oyunlar yayınlamak olan bir video oyunu yayıncısıdır. Şirket, aralarında The Banner Saga franchise, Guild of Dungeoneering ve Armikrog gibi eleştirmenlerce beğenilen indie oyunları yayınladı. Dördüncü yılına yaklaşan Versus Evil, yayınladıkları bağımsız oyunları desteklemek için eksiksiz bir hizmet paketiyle gurur duyuyor; diğer platformlara ulaşmak için pazarlama, halkla ilişkiler, etkileyici sosyal yardım, sosyal medya, topluluk, kalite güvence, yerelleştirme ve geliştirme hizmetleri.

Vlambeer

1928'den beri çarşıya geri dönüyoruz.

WB Games

Warner Bros. Interactive Entertainment (WBIE; WB Games olarak da bilinir), Burbank, California merkezli bir Amerikan video oyunu yayıncısıdır.

Xbox Game Studios

Xbox Game Studios, Xbox, Xbox 360, Xbox One, Windows, Steam, Windows Store ve Windows Phone platformları için oyun üretimi yapan Microsoft'un video oyunu prodüksiyon kanadıdır. 2002 yılında Microsoft Game Studios adıyla kurulmuş, 2011 yılında yeniden markalaşma yoluna gitmiş ve şimdiki adını almıştır.

XSEED Games

XSEED Games, Kasım 2004'te ortak bir vizyona sahip küçük bir endüstri gazileri grubu tarafından kuruldu; Japonya ve Kuzey Amerika'nın hırslı oyun kültürünü tozlaştırmak için. Birden çok platform ve türde benzersiz, yenilikçi başlıklar sunan XSEED Games, Kuzey Amerika pazarına hitap eden ve onu zenginleştiren ürünler yayınlamaya kendini adamıştır. Şirket, Tokyo Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören halka açık bir şirket olan Tokyo merkezli Marvelous Inc.'in% 100'üne sahip olduğu bir yan kuruluşudur.

ZA/UM

Canavar gibi dans et ya da hayatın anlamını çöz.